data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Obsługa 24/7
Faktura VAT
 • 6min
  EXPRESS transport gratis
 • 5km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

Parking MPARK to wysokiej klasy obiekt, który swoją renomę opiera na jakości obsługi klientów.

Położenie blisko lotniska gwarantuje krótki, niespełna 7-8 minutowy, czas oczywiście bezpłatnego transferu co sprawia, że jest to idealne miejsce dla Klientów ceniących wygodę oraz bezstresowe podróże.

O jakość usług dbają doświadczeni pracownicy, którzy służą pomocą w każdej sytuacji. Priorytetem dla parkingu jest bezpieczeństwo pozostawionego samochodu. Plac parkingu jest ogrodzony, a wysoki betonowy mur skutecznie chroni Państwa pojazdy. Całodobowa, profesjonalna ochrona, monitoring oraz oświetlenie placu gwarantują 100% bezpieczeństwo zaparkowanych aut. Całość zwieńcza centralnie zlokalizowane biuro, które sprawia, że pracownicy parkingu mają pod okiem każdy jego zakamarek. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym parking ma kontrolę nad każdym etapem obsługi. Po przyjeździe na parking, Państwa samochód trafia do systemu, który opuści dopiero po wydaniu w ręce właściciela.

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  od 100,00 zł
  transport w cenie
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55