Zarezerwuj online

Parking przy Lotnisku Katowice Pyrzowice

-10%
Taniej w aplikacji pobierz
lub

Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice. Co warto wiedzieć?

Parkingi Katowice Pyrzowice dostępne w naszej aplikacji, spełniają najwyższe wymogi jakości. Parkingi są ogrodzone, ubezpieczone i monitorowane 24h. Przyjazd jak i wyjazd z parkingu jest możliwy przez całą dobę.

Jak to działa?

Po złożeniu rezerwacji parkingu Katowice Pyrzowice, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Prywatne parkingi vs oficjalne

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Katowice Pyrzowice. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking na lotnisku Katowice Pyrzowice oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.
kliknij i zobacz:
mapa
najtańszy
najbliżej lotniska

Co warto wiedzieć? Parking lotnisko Pyrzowice Katowice

W naszej aplikacji dostępne są wolne miejsca postojowe na parkingach lotniskowych przy lotnisku Katowice Pyrzowice. Zapewniamy bezpieczny parking strzeżony znajdujący się w blisko lotniska (w odległości od kilku do maksymalnie kilkunastu kilometrów od portu lotniczego). Taka dogodna lokalizacja stanowi dla wszystkich Klientów maksymalną wygodę w trakcie planowania podróży! Po zarezerwowaniu postoju na strzeżonym miejscu parkingowym możesz bezpiecznie zostawić samochód i dotrzeć do terminalu lotniczego na czas. Podczas Twojej nieobecności pojazd pozostanie pod czujnym okiem obsługi parkingu, pracującej przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W cenie parkingu zawarta jest również usługa zapewniający bezpłatny transfer parking - lotnisko i z powrotem.

Czym różnią się parkingi prywatne od oficjalnych?

Na lotnisku Katowice Pyrzowice dostępne są następujące opcje parkowania:

  • oficjalne parkingi lotniskowe (brak strefy strefa Kiss&Fly)
  • autoryzowane, prywatne parkingi lotniskowe w atrakcyjnych cenach

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Katowice Pyrzowice. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Popularne parkingi

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
PERI Parking 24H 84,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
PARKING WIZ-PARK 24h 120,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7
P1 Parking Big Park 24H 90,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Parking na 5 24H 85,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7
GRAND Parking 24H 110,00 zł faktura vat, ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7

O parkowaniu przy lotnisku w Pyrzowicach

Naszym Klientom zapewniamy najlepsze parkingi przy lotnisku w Pyrzowicach - niewielka odległość od portu lotniczego sprawia, że każda podróż może zostać zaplanowana bezstresowo, a do tego całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Parking strzeżony Pyrzowice oferuje bezpieczny model rezerwacji miejsca parkingowego. Całą procedurę możesz bez większych trudności przeprowadzić przez Internet, w zaciszu własnego domu. Zatem, jak zarezerwować miejsce na parkingu Pyrzowice? Wejdź na stronę z naszymi obiektami parkingowymi, wybierz interesujący Cię przedział czasowy, a system pokaże dostępne możliwości. Zarezerwuj tę, która najbardziej Ci odpowiada i gotowe! Po dokonaniu rezerwacji miejsca postojowego na parkingu w pobliżu lotniska otrzymasz potwierdzenie drogą mailową oraz wiadomość SMS, że miejsce parkingowe zarezerwowane zostało prawidłowo. Ponieważ zawsze gwarantujemy perfekcyjne usługi parkingowe, Twój samochód będzie w pełni bezpieczny w trakcie podróży, a Tobie i pozostałym podróżującym z Tobą osobom zapewnimy bezpłatny i szybki transfer na lotnisko i z lotniska Pyrzowice (transfer na lotnisko i z lotniska w cenie parkingu).

Jak wygląda transfer na lotnisko i z lotniska?

Klientom korzystającym z portalu Parkingi.pl, którzy dokonają prawidłowej rezerwacji parkingu i opłacą wynajem miejsca, zapewniamy bezpłatny transfer z/na lotnisko. Do portu lotniczego dotrzesz zatem z odpowiednim zapasem czasowym przed wylotem. W ramach opłaty zapewniona zostanie także podróż z lotnisko Katowice Pyrzowice - wystarczy, że powiadomisz nas po przylocie i wskażesz miejsce, z którego chcesz być odebrany. Kierowca firmy podjedzie do wybranego punktu (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) i zabierze Cię z powrotem na teren parkingu.