Zarezerwuj online

Parking przy Lotnisku Warszawa Modlin

-10%
Taniej w aplikacji pobierz
lub

Co warto wiedzieć o parkingach przy lotnisku Warszawa Modlin?

Parkingi lotniskowe Warszawa Modlin w aplikacji Parkingi.pl są skrupulatnie weryfikowane. Parkingi są ogrodzone, ubezpieczone i monitorowane 24h. Przyjazd jak i wyjazd z parkingu jest możliwy przez całą dobę.

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji na parkingu Warszawa Modlin, otrzymujesz od nas potwierdzenie na adres email oraz SMS. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko.

Prywatne parkingi vs oficjalne

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Warszawa Modlin. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking na lotnisku Warszawa Modlin oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.
kliknij i zobacz:
mapa
najtańszy
najbliżej lotniska

Co warto wiedzieć o parkingach przy lotnisku Warszawa Modlin?

Parkingi lotniskowe Warszawa Modlin, których oferty znajdują się na naszej stronie internetowej, spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Każdy parking Warszawa-Modlin jest ogrodzony, objęty niezbędnym ubezpieczeniem oraz całodobowo monitorowany. Przyjazd, jak i wyjazd z parkingu Modlin Airport jest możliwy przez całą dobę. Koszty parkowania przy Lotnisku Modlin (w okolicy Lotniska Modlin) obejmują także bezpłatny transfer do portu lotniczego Warszawa, jak i darmowy transport po powrocie (z terminalu lotniczego Modlin na teren parkingu strzeżonego). Lotnisko Warszawa-Modlin to jeden z popularniejszych portów lotniczych, obsługuje on loty międzynarodowe. Jeśli chcesz zostawić samochód na parkingu najbliżej lotniska w Modlinie (parking strzeżony 24h/7), mając do tego zagwarantowany najwyższy poziom bezpieczeństwa, nasza oferta jest dla Ciebie idealna!

Czym różnią się parkingi prywatne od oficjalnych?

Na lotnisku Warszawa Modlin dostępne są następujące opcje parkowania:

  • strefa Kiss&Fly, zapewnia bezpłatny postój do 10 minut
  • oficjalne parkingi lotniskowe
  • autoryzowane, prywatne parkingi lotniskowe w atrakcyjnych cenach

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Warszawa Modlin. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jak to działa? Wybierz parking przy Lotnisku Modlin-Warszawa

Rezerwacja parkingu Modlin jest prosta i wygodna - cały proces przeprowadzisz online, wybierając odpowiednią datę - wskażemy Ci wszystkie wolne miejsca postojowe na parkingach niedaleko lotniska. Po wyborze interesującego Cię obiektu i podaniu niezbędnych danych możesz zarezerwować miejsce parkingowe. Pamiętaj, że dla Klientów parking Modlin pozostaje czynny całą dobę - wjazd i wyjazd dostępne są w dowolnym momencie wskazanym w arkuszu rezerwacji. Po dokonaniu rezerwacji miejsca parkingowego wysyłamy potwierdzenie - zarówno w formie wiadomości SMS na podany przez Ciebie numer telefonu, jak i wiadomości e-mail. Po przyjeździe na parking zapewniamy w pełni bezpieczny, bezpłatny dowóz na lotnisko, a po powrocie także odbiór i transport z terminalu lotniska Modlin na parking, gdzie możesz odebrać auto - transfer jest zawsze darmowy (wliczony w koszt biletu parkingowego). Parkingi przy lotnisku Modlin są bezpieczne, ciągle monitorowane i dostosowane do postoju samochodu każdego typu.

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
JG Parking 100,00 zł faktura vat, ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7
Parking Modlin P24 PREMIUM 99,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Parking Perfect24 100,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat

Jak przebiega transfer na lotnisko z parkingu w Modlinie?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking przy lotnisku Modlin zapewnia szybki transport na lotnisko oraz z powrotem, z portu lotniczego Modlin na teren parkingu. W ofercie parkingów ulokowanych w pobliżu lotniska usługi transferu na i z lotniska realizowane są z wykorzystaniem komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych busów. Tym samym nasza firma wszystkim osobom wybierającym bezpieczny parking Modlin oferuje maksymalny poziom wygody przed i po podróży lotniczej! Transfer parking Modlin - lotnisko Modlin realizowany jest za każdym razem bez opóźnień. Po Twoim powrocie kierowca niezwłocznie odbierze Cię z portu lotniczego - uprzedź telefonicznie, że jesteś już na miejscu i wskaż miejsce, z którego chcesz być odebrany. Zarezerwuj parking Modlin już teraz - dostosowujemy opcje parkingowe do oczekiwań Klientów. Oferujemy bezpieczny parking dla Twojego samochodu, a Tobie pewność, że na czas dotrzesz na lotnisko w ramach bezpłatnego transferu!