Zarezerwuj online

Parking przy Lotnisku Poznań Ławica

-10%
Taniej w aplikacji pobierz
lub

Co warto wiedzieć o parkingach przy lotnisku Poznań Ławica?

Parkingi Poznań Ławica dostępne na naszej stronie internetowej, spełniają najwyższe wymogi jakości. Parkingi są ogrodzone, ubezpieczone i monitorowane 24h. Przyjazd jak i wyjazd z parkingu jest możliwy przez całą dobę.

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji na parkingu Poznań Ławica, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Prywatne parkingi vs oficjalne

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Poznań Ławica. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking na lotnisku Poznań Ławica oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.
kliknij i zobacz:
mapa
najtańszy
najbliżej lotniska

Jak dojechać do lotniska Poznań-Ławica?

Port Lotniczy Poznań-Ławica usytuowany jest na zachodzie kraju, niedaleko centrum Poznania, około 7 km na zachód od miasta, na obszarze Ławicy. Znajduje się w bliskości autostrady A2, co umożliwia łatwy i wygodny dojazd z różnych kierunków. Można się tu dostać zarówno z Warszawy autostradą A2, z Wrocławia drogą krajową nr 5, a także od północy z drogi krajowej nr 11.

Czym różnią się parkingi prywatne od oficjalnych?

Na lotnisku Poznań Ławica dostępne są następujące opcje parkowania:

  • strefa Kiss&Fly, zapewnia bezpłatny postój do 10 minut
  • oficjalne parkingi lotniskowe
  • autoryzowane, prywatne parkingi lotniskowe w atrakcyjnych cenach

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Poznań Ławica. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jakie są tańsze opcje parkingowe przy lotnisku Poznań-Ławica?

W okolicy lotniska znajduje się wiele parkingów, a jeśli chcesz szybko i łatwo zarezerwować miejsce parkingowe na czas podróży, zalecamy skorzystanie z portalu Parkingi.pl. Dzięki prostemu i przyjaznemu wyszukiwaniu znajdziesz parking, który spełni Twoje wymagania i potrzeby.

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
Parking Lotniskowy 24h 140,00 zł samochody osobowe, ogrodzony , oświetlony, monitorowany , obsługa 24/7 , faktura vat
PODZIEMNY parking - King Cross Premium 180,00 zł podziemny, suchy, bezpyłowa nawierzchnia, monitorowany, dozorowany, obsługa 24h

Co zrobić po zarezerwowaniu miejsca na parkingu lotniskowym w Poznaniu?

Po dokonaniu rezerwacji parkingu na lotnisku Poznań Ławica przez Parkingi.pl, otrzymasz informacje dotyczące dojazdu na miejsce parkingowe na podany adres e-mail i SMS. Otrzymasz również link do mapy Google i mapy poglądowej, ułatwiając Ci bezproblemowe dotarcie na parking.

Tanie parkingi na portalu Parkingi.pl

Bez zbędnych formalności możesz zarezerwować bezpieczne miejsce na swój samochód przez Internet. Ponadto nie musisz się martwić o dojazd z parkingu na lotnisko, ponieważ wszystkie parkingi dostępne w wyszukiwarce oferują transfery na lotnisko oraz wysokie standardy obsługi klienta. Parkingi są czynne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, ogrodzone, ubezpieczone i monitorowane 24/7. Rezerwując przez platformę Parkingi.pl, zapewnisz sobie bezstresowy początek i zakończenie podróży.

Sieć parkingów lotniskowych Parkingi.pl oferuje także atrakcyjne ceny na parkingi przy lotnisku w Poznaniu.

Co jeszcze warto wiedzieć o parkingu przy Porcie Lotniczym Poznań-Ławica?

Dokonując rezerwacji, nie musisz się martwić o transport z parkingu na lotnisko. Parkingi.pl zapewniają darmowy transfer na lotnisko oraz z powrotem po zakończeniu podróży. Zapewnimy Ci bezpieczny transport wysokiej jakości busami, a nasze parkingi gwarantują wysoki standard obsługi klienta oraz pełne bezpieczeństwo.

Jak zarezerwować parking przy lotnisku w Poznaniu online?

Rezerwacja parkingu przez platformę Parkingi.pl jest łatwa, szybka i bezstresowa. Wystarczy wybrać godzinę przyjazdu i odjazdu oraz lotnisko, a wyszukiwarka pokaże aktualne oferty. Możesz płacić online lub po przyjeździe na miejscu.