Zarezerwuj online

Parking przy Lotnisku Gdańsk

-10%
Taniej w aplikacji pobierz
lub

Co warto wiedzieć o parkingach przy lotnisku Gdańsk?

Parkingi lotnisko Gdańsk dostępne w naszej aplikacji, spełniają najwyższe wymogi jakości. Parkingi są ogrodzone, ubezpieczone i monitorowane 24h. Przyjazd jak i wyjazd z parkingu jest możliwy przez całą dobę.

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji parkingu na lotnisku Gdańsk, otrzymujesz od nas bilet na email oraz SMS. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking (transfer jest zawsze wliczony w cenę)

Prywatne parkingi vs oficjalne

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Gdańsk. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking na lotnisku Gdańsk oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.
kliknij i zobacz:
mapa
najtańszy
najbliżej lotniska

Co warto wiedzieć o parkingach przy lotnisku Gdańsk im. Lecha Wałęsy?

Parkingi lotniskowe Gdańsk im. Lecha Wałęsy, których oferty znajdziesz w naszej aplikacji, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Każdy parking w okolicy lotniska Gdańsk jest ogrodzony, objęty niezbędnym ubezpieczeniem oraz całodobowo monitorowany. Przyjazd i wyjazd z parkingu Gdańsk Airport są możliwe przez całą dobę (24/7). Koszty parkowania przy Lotnisku Gdańsk (w okolicy Lotniska im. Lecha Wałęsy) obejmują również bezpłatny transfer do portu lotniczego Gdańsk, a także darmowy transport po powrocie (z terminalu lotniskowego Gdańsk na teren parkingu strzeżonego).

Czym różnią się parkingi prywatne od oficjalnych?

Na lotnisku Warszawa Modlin dostępne są następujące opcje parkowania:

  • strefa Kiss&Fly, zapewnia bezpłatny postój do 10 minut
  • oficjalne parkingi lotniskowe
  • autoryzowane, prywatne parkingi lotniskowe w atrakcyjnych cenach

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jak to działa? Wybierz parking przy Lotnisku Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Rezerwacja parkingu Gdańsk jest prosta i wygodna - cały proces odbywa się online, wybierając odpowiednią datę, a my pokażemy Ci dostępne miejsca postojowe na parkingach w pobliżu lotniska. Po wybraniu interesującego Cię obiektu i podaniu niezbędnych danych, możesz zarezerwować miejsce parkingowe. Pamiętaj, że parking Gdańsk dla Klientów pozostaje czynny całą dobę - wjazd i wyjazd są możliwe o dowolnej porze, zgodnie z arkuszem rezerwacji. Po dokonaniu rezerwacji miejsca parkingowego otrzymasz potwierdzenie - zarówno w formie wiadomości SMS na podany numer telefonu, jak i wiadomości e-mail. Po przyjeździe na parking zapewnimy bezpieczny, bezpłatny transfer na lotnisko, a po powrocie również odbiór i transport z terminalu lotniska Gdańsk na parking, gdzie odebrać można samochód - koszty transferu są zawsze wliczone w cenę biletu parkingowego. Parkingi przy Lotnisku Gdańsk im. Lecha Wałęsy są bezpieczne, monitorowane 24/7 i dostosowane do każdego typu pojazdu.

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
Holiday Parking 200,00 zł ogrodzony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Parking Goliat 150,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat

Jak przebiega transfer na lotnisko z parkingu w Gdańsku?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking przy Lotnisku Gdańsk im. Lecha Wałęsy zapewnia szybki transport na lotnisko i z powrotem, z portu lotniczego Gdańsk na teren parkingu. Usługi transferu na i z lotniska oferowane przez parkingi w okolicy realizowane są komfortowymi, klimatyzowanymi busami. Dzięki temu nasza firma zapewnia maksymalny komfort przed i po podróży lotniczej wszystkim korzystającym z bezpiecznego parkingu Gdańsk! Transfer parking Gdańsk - Lotnisko Gdańsk odbywa się zawsze punktualnie. Po powrocie kierowca szybko odbierze Cię z portu lotniczego - wystarczy wcześniej poinformować telefonicznie o gotowości i wskazać miejsce odbioru. Zarezerwuj parking Gdańsk już teraz - dostosujemy opcje parkingowe do Twoich potrzeb. Oferujemy bezpieczny parking dla Twojego samochodu, a Tobie gwarancję bezproblemowego dojazdu na lotnisko w ramach bezpłatnego transferu!