Wybierz i zarezerwuj najlepszy parking lotniskowy

Wybierz lotnisko - Wybierz termin - Zarezerwuj parking

Prosta rezerwacja w 3 krokach
1

Wybierz parking przy lotnisku i zarezerwuj miejsce w wybranym terminie

2

Przyjedź, zostaw samochód na parkingu, a my bezpłatnie zawieziemy Cię na lotnisko

3

Ciesz się lotem bez obaw o samochód, a po przylocie przyjedziemy po Ciebie

Nasze parkingi przy lotniskach
zapewniają darmowy transfer na i z lotniska
pracują 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu
dozorowane, monitorowane i ubezpieczone
oferują miejsca dla samochodów osobowych
posiadają oferty dla aut typu BUS i VAN
Co klienci mówią o naszych parkingach
Najpopularniejsze obsługiwane lotniska
Wskazówki
Jakość - Komfort - Wygoda - Spokój
W Parkingi.pl nie ma parkingów przypadkowych - tylko najlepsze parkingi lotniskowe i parkingi przylotniskowe.
Weryfikujemy i wybieramy tylko te parkingi, które spełniają nasze kryteria i mogą zaproponować usługi parkingowe i obsługę podróżujących na najwyższym poziomie.
Począwszy od prostej i szybkiej rezerwacji parkingu przy lotnisku, poprzez komunikację i kontakt, a na procesie parkowania i na bezpłatnym transferze na/z lotniska kończąc - wszystko zaprojektowaliśmy tak, abyś komfortowo i wygodnie mógł zaparkować swój samochód i ze spokojną głową rozpocząć zaplanowaną podróż.

Jak to działa?

Serwis Parkingi.pl umożliwia wybór najlepszych parkingów lotniskowych i przylotniskowych przy wszystkich lotniskach pasażerskich w Polsce oraz pośredniczy w sprawnej rezerwacji miejsc parkingowych z szybką płatnością online.

Jak zarezerwować parking?

Podajesz niezbędne dane takie jak data wyjazdu i przyjazdu oraz wybierasz parking z naszej oferty. Dokonujesz rezerwacji. Otrzymujesz od nas potwierdzenie rezerwacji na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie, z lotniska na parking.

Czy rezerwując parking otrzymam atrakcyjną cenę?

Zapewniamy najniższe ceny na parkingach przy Twoim lotnisku. A przy pakietach kilkudniowych możesz spodziewać się nawet 20% zniżek.

Jak wygląda kontakt z parkingiem po złożeniu rezerwacji?

Począwszy od procesu rezerwacji, a na wyjeździe z parkingu kończąc jesteśmy w stałej komunikacji z Tobą mailowo oraz SMS. Ty możesz skontaktować się z nami lub z zarezerwowanym parkingiem telefonicznie w każdej chwili kiedy chcesz lub tego potrzebujesz.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Jakie udogodnienia mają parkingi?

Utwardzone nawierzchnie i szerokie miejsca parkingowe to standard. Od naszych parkingów możesz oczekiwać więcej. Każdy parking oferuje coś wyjątkowego - miejsca VIP, zadaszenia, wiaty, a także sieci WIFI, poczekalnie, toalety, w tym również toalety dla niepełnosprawnych oraz przewijaki dla dzieci.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Transfery z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking w drodze powrotnej to u nas standard. W ofercie są parkingi, które oferuja komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwiedziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie w umówionym miejscu o umówionej godzinie. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi oferują usługi dodatkowe?

Część z naszych parkingów lotniskowych, świadczy usługi dodatkowe podczas postoju samochodu. Możesz skorzystać z profesjonalnych myjni, prania tapicerki, a nawet drobnych usług serwisowych lub autodetailingu,