Oficjalny parking lotnisko Warszawa Modlin

Oficjalny parking lotnisko Warszawa Modlin

Strefa krótkiego postoju Kiss&Drop.

Strefa krótkiego postoju Kiss&Drop przewidziana jest na krótki bezpłatny do 10 minut postój. Znajduje się w wydzielonych zatokach parkingu P1 i P3.

Parkingi krótkoterminowe.

Parkingi P1 oraz P3 dedykowane są na krótsze postoje. Parkingi są zlokalizowane do 500 metrów od budynku terminalu.

Parking długoterminowy.

Parking P7 to propozycja ekonomicznego parkingu zlokalizowanego w odległości 3 km. od terminalu. Parking jest dobrym rozwiązaniem dla osób które potrzebują zaparkować auto na kilka dni.

Oficjalny parking lotnisko Warszawa Modlin

Lotnisko Warszawa/Modlin zlokalizowane jest w odległości 36 km na północny-wschód od centrum Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska krzyżują się dwie ważne drogi: droga szybkiego ruchu S7 łącząca Kraków i Gdańsk oraz DK62 (Strzelno - Włocławek - Wyszków - Sokołów Podlaski - Siemiatycze).

wskazówka

Parkingi przy lotnisku Modlin to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla osób, które planują podróżować samochodem. Oferta parkingowa obejmuje 1500 miejsc parkingowych i doskonale odpowiada

Strefa krótkiego postoju Kiss&Drop.

Srefa Kiss&Drop zapewnia bezpłatny postój do 10 minut, to jest idealny czas aby szybko kogoś podrzucić na lotnisko bądź odebrać. Jeśli długość postoju przekroczy 10 minut, naliczana jest opłata zgodnie z cennikiem parkingu. Strefa jest zlokalizowana na parkingu P1 oraz P3.
wskazówka

Czwarty oraz każdy następny wjazd do strefy Kiss&Fly, tego samego pojazdu w ciągu doby jest płatny. Cena wynosi 15 zł. według taryfy godzinowej.

Parkingi krótkoterminowe.

Parking 1 zlokalizowany jest bezpośrednio przy terminalu, jest on rekomendowany dla osób, które cenią sobie wygodę i czas. Optymalny czas postoju na tym parkingu to 1-3 doby.

Parking P3 dedykowany jest dla podróżnych, którzy cenią sobie oszczędności i wygodę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które udają się w kilkudniową podróż. Bliskość parkingu sprawia, że dotarcie do zaparkowanego samochodu zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut od wylądowania. Parking dysponuje 200 miejscami postojowymi oraz daje mozliwość rezerwacji online. Zlokalizowany jest w odleglości 500 metrów od budynku terminala.

wskazówka

Czas parkowania liczony jest od momentu wjazdu pojazdu na parking. Parking jest wyposażony w system automatycznego poboru opłat, gwarantujący możliwość wnoszenia opłat zarówno kartą płatniczą jak i gotówką.

Parking długoterminowy.

Parking P7 to doskonały wybór dla pasażerów pozostawiających swój samochód na okres powyżej 4 dni lub poszukujących ekonomicznych rozwiązań dla krótszego postoju.

Parking znajduje się na terenie należącym do lotniska w odległości 3 kilometrów od terminala w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, tuż przy drodze 62. Dla osób korzystających z oferty parkingu jest zapewniony bezpłatny transfer w obie strony pod sam terminal. Parking jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Inne Parkingi przylotniskowe

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
Parking Mpark
90,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat, toaleta
JG Parking
95,00 zł faktura vat, ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7
Parking Modlin P24 PREMIUM
110,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Parking Perfect24
100,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Parking P38
90,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Park&Fly Modlin
90,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
TRIP Parking
100,00 zł ogrodzony , oświetlony, monitorowany
TRIP Parking 2
150,00 zł ogrodzony , oświetlony, monitorowany

wskazówka

Sugerujemy rezerwacje miejsca parkingowego online, aby mieć pewność rezerwacji i miejsca. W sezonie może brakować miejsc