Zarezerwuj online

Parking przy Lotnisku Wrocław Strachowice

-10%
Taniej w aplikacji pobierz
lub

Co warto wiedzieć o parkingach przy lotnisku Wrocław Strachowice?

Parkingi Wrocław Strachowice dostępne w naszej aplikacji, spełniają najwyższe wymogi jakości. Parkingi są ogrodzone, ubezpieczone i monitorowane 24h. Przyjazd jak i wyjazd z parkingu jest możliwy przez całą dobę.

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji parkingu na lotnisku Wrocław Strachowice, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Prywatne parkingi vs oficjalne

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Wrocław Strachowice. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking na lotnisku Wrocław Strachowice oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.
kliknij i zobacz:
mapa
najtańszy
najbliżej lotniska

Jak dojechać do lotniska Wrocław Strachowice?

Port lotniczy Wrocław Strachowice znajduje się na południu kraju, w południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie 10 km na zachód od centrum miasta, na osiedlu Strachowice. Miejsce to jest dogodnie położone tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, umożliwiając szybki i wygodny dostęp z różnych kierunków. Można dojechać zarówno z Warszawy drogą S8, z Poznania drogą krajową nr 5, a także od południa z drogi krajowej nr 8 oraz autostrady A4.

Co zrobić po zarezerwowaniu miejsca na parkingu lotniskowym we Wrocławiu?

Po dokonaniu rezerwacji parkingu na lotnisku Wrocław przez Parkingi.pl, otrzymasz informacje dotyczące dojazdu na miejsce parkingowe na podany adres e-mail i SMS. Dostaniesz także link do mapy Google oraz mapy poglądowej, ułatwiając Ci bezproblemowe dotarcie na parking.

Czym różnią się parkingi prywatne od oficjalnych?

Na lotnisku Wrocław Strachowice dostępne są następujące opcje parkowania:

  • strefa Kiss&Fly, zapewnia bezpłatny postój do 10 minut
  • oficjalne parkingi lotniskowe
  • autoryzowane, prywatne parkingi lotniskowe w atrakcyjnych cenach

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Wrocław Strachowice. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jakie są opcje parkingowe przy lotnisku we Wrocławiu Strachowicach?

Dzięki prostemu i przyjaznemu wyszukiwaniu znajdziesz parking, który spełni Twoje wymagania i potrzeby, lista najpopularniejszych znajduje się poniżej:

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
Parking RONDO 229,00 zł samochody osobowe, ogrodzony , oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7 , faktura vat

Tanie autoryzowane parkingi w aplikacji Parkingi.pl

Bez zbędnych formalności możesz zarezerwować bezpieczne miejsce na swój samochód przez Internet. Dodatkowo nie musisz się martwić o dojazd z parkingu na lotnisko, ponieważ wszystkie parkingi dostępne w wyszukiwarce oferują transfery na lotnisko oraz wysokie standardy obsługi klienta. Parkingi są czynne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, ogrodzone, ubezpieczone i monitorowane 24/7. Rezerwując przez platformę Parkingi.pl, zapewnisz sobie bezstresowy początek i zakończenie podróży.

Sieć parkingów lotniskowych Parkingi.pl oferuje także korzystne ceny na parkingi przy lotnisku we Wrocławiu.

Co jeszcze warto wiedzieć o parkingu przy porcie Lotniczym Wrocław?

Dokonując rezerwacji, nie musisz się martwić o transport z parkingu na lotnisko. Parkingi.pl zapewniają darmowy transfer na lotnisko oraz z powrotem po zakończeniu podróży. Zapewnimy Ci bezpieczny transport wysokiej jakości busami, a nasze parkingi zagwarantują wysoki standard oraz pełne bezpieczeństwo.

Jak zarezerwować parking przy lotnisku we Wrocławiu online?

Rezerwacja parkingu przez platformę Parkingi.pl jest bardzo prosta, proces nie trwa dłużej niż 30s. Wystarczy wybrać godzinę przyjazdu i odjazdu oraz lotnisko, a wyszukiwarka pokaże aktualne oferty. Możesz płacić online lub po przyjeździe na miejscu (zależy od parkingu).

Parkingi w naszym serwisie są położone w odległości do 5 km od lotniska (zależy od parkingu), co zapewnia szybki dojazd na strefę odlotów. Po przylocie kierowca pojawi się pod terminalem (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym), aby Cię odebrać.