Nasze usługi

Rezerwacja miejsc parkingowych
Na naszej stronie rezerwujesz miejsce parkingowe od A do Z. Zajmujemy się kompleksową obsługą rezerwacji począwszy od zapewnienia dostępności miejsc parkingowych, prostego rozliczenia i płatności elektronicznej, a kończąc na przejrzystej informacji i komunikacji z parkingiem. Wszystko sprawnie, bez stresu i z gwarancją bezpiecznego parkowania.
1

Wybierz parking przy lotnisku i zarezerwuj miejsce w wybranym terminie

2

Przyjedź, zostaw samochód na parkingu, a my bezpłatnie zawieziemy Cię na lotnisko

3

Ciesz się lotem bez obaw o samochód, a po przylocie przyjedziemy po Ciebie

Bezpłatny transfer na/z lotniska
Przyjedź na wybrany parking, a obsługa parkingu zawiezie Cię na lotnisko. Ciesz się podróżą bez obaw o samochód, a po przylocie nasza obsługa przyjedzie po Ciebie.
Bezpieczne auto
Większość naszych parkingów posiada ubezpiecznie. Rezerwując miejsce, możesz mieć pewność, że Twój samochód jest bezpieczny. Jeśli coś stanie się z Twoim autem, ubezpieczyciel parkingu zagwarantuje pokrycie kosztów naprawy.
Przechowanie kluczyka
Nie ryzykuj zagubienia kluczyków. Na czas podróży zostaw kluczyk do samochodu w bezpiecznym miejscu w biurze parkingu. 
Parkowanie busem
Jeżeli planujesz podróż wspólnie ze znajomymi jednym busem, skorzystaj z miejsc XL i XXL przeznaczonych dla aut o długości do 6m i 7 m.
Miejsca zadaszone i garaże
Jeżeli chcesz zabezpieczyć auto przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi np. opadami czy słońcem oraz odchodami ptaków wybierz ofertę wiat, miejsc zadaszonych lub garaży.
Inne usługi dodatkowe
Niektóre parkingi świadczą inne dodatkowo płatne usługi, np. wynajem pokrowców ochronnych, usługi myjni samochodowej, autospa lub drobne naprawy serwisowe.
W Parkingi.pl nie ma parkingów przypadkowych

Każdy nasz parking lotniskowy świadczy usługę parkowania oraz transferu na i z lotniska. Wybrane parkingi oferują również usługi dodatkowe. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Co klienci mówią o naszych parkingach