Zarezerwuj online

Parking przy Lotnisku Kraków Balice

-10%
Taniej w aplikacji pobierz
lub

Co warto wiedzieć o parkingach przy lotnisku Kraków Balice?

Parkingi Kraków Balice dostępne w naszej aplikacji, spełniają najwyższe wymogi jakości. Parkingi są ogrodzone, ubezpieczone i monitorowane 24h. Przyjazd jak i wyjazd z parkingu jest możliwy przez całą dobę.

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji na parkingu Kraków Balice, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Prywatne parkingi vs oficjalne

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Kraków Balice. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking na lotnisku Kraków Balice oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.
kliknij i zobacz:
mapa
najtańszy
najbliżej lotniska

Parking lotnisko Kraków Balice - co warto wiedzieć?

Podróżującym oferujemy doskonale zlokalizowane Parkingi lotniskowe w pobliżu lotniska Balice (Kraków Balice Airport). Wszystkie nasze obiekty dostępne są w aplikacji ,w której możliwe jest także dokonanie prostej i szybkiej rezerwacji miejsca parkingowego. Gwarantujemy, że każdy parking samochodowy Balice - Kraków w pobliżu lotniska spełnia najwyższe standardy jakości. Parking blisko lotniska zapewnia możliwość błyskawicznego dotarcia na odprawę (możesz w kilkanaście minut dotrzeć na lotnisko w Balicach), a do tego jest obiektem ogrodzonym oraz objęty systemem monitoringu. Każdy obiekt to całodobowy parking przy lotnisku Balice - jest obsługiwany profesjonalnie w trybie 24/7. Przyjazd jak i wyjazd z parkingu jest możliwy przez całą dobę.

Czym różnią się parkingi prywatne od oficjalnych?

Na lotnisku Kraków Balice dostępne są następujące opcje parkowania:

  • strefa Kiss&Fly, zapewnia bezpłatny postój do 8 minut
  • oficjalne parkingi lotniskowe
  • autoryzowane, prywatne parkingi lotniskowe w atrakcyjnych cenach

Nasza aplikacja zrzesza prywatne, autoryzowane parkingi przy lotnisku Katowice Pyrzowice. Parkingi te są zawsze dużo tańsze i bardziej elastyczne co do dostępności miejsc niż oficjalne parkingi znajdujące się na terenie lotniska, oznacza to iż zawsze masz gwarancję zarezerwowanego miejsca oraz niższą cenę

Popularne parkingi

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
B1 Parking 130,00 zł samochody osobowe, ogrodzony , oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7 , faktura vat
HOLIDAY PARK BALICE 105,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
KING Parking 130,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Parking Green Bis 130,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7
Balice Premium Park 110,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat

Jak to działa? Rezerwuj online parking przy lotnisku Balice

Miejsce na parkingu przy krakowskim lotnisku Balice możesz prosto zabukować, w parę chwil. Każdy obiekt pozwala bowiem zarezerwować parking online, bez wychodzenia z domu! W aplikacji Parkingi.pl określ miejsce i przedział czasowy, które Cię interesują. System wskaże dostępny parking przy lotnisku Balice koło Krakowa - wybierz ten, który odpowiada Twoim oczekiwaniom i dokonaj rezerwacji miejsca parkingowego. To wszystko - w ten sposób zapewniasz bezpieczne miejsce postojowe, na którym Twój pojazd będzie całodobowo monitorowany. Ponieważ wszystkie nasze parkingi w okolicy lotniska Balice są oddalone od portu lotniczego o zaledwie kilka kilometrów, dotarcie do terminalu zajmie dosłownie chwilę. Po złożeniu rezerwacji na naszej stronie internetowej system automatycznie prześle do Ciebie potwierdzenie. Stosowną informację otrzymasz zarówno na podany adres e-mail oraz w formie wiadomości SMS na Twój telefon. Po dotarciu na całodobowy parking w pobliżu lotniska i zaparkowaniu pojazdu zostaniesz bezpiecznie zawieziony na lotnisko, a po powrocie zapewnimy także transport z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda bezpłatny transport (transfer) na lotnisko?

Nasza oferta jest wyjątkowa w całej swej prostocie! Po przyjeździe na parking, na którym dokonana została rezerwacja online, parkujesz swój samochód na wskazanym miejscu postojowym. Kompleksowa obsługa obejmuje przy tym nie tylko bezpieczny, dozorowany parking, ale też usługę związaną z szybkim dowozem na lotnisko Kraków Balice (transport gratis). Jako zarejestrowany Klient masz zapewnioną podróż na lotnisko - w wygodnym, klimatyzowanym busie. Nie musisz do tego obawiać się spóźnienia - nie czekamy na innych pasażerów, każdy Klient może liczyć na indywidualny, szybki transport. Nie musisz też zastanawiać się, jak dojechać na parking z lotniska. Po powrocie poinformuj tylko naszą obsługę, z jakiego miejsca trzeba Cię odebrać. Kierowca niezwłocznie zjawi się w umówionym punkcie (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym). Pomoże z załadowaniem bagażu, a następnie odwiezie Cię na nasz parking, skąd odbierzesz auto.