Darmowy parking Warszawa Modlin - Gdzie zaparkować?

Lotnisko Warszawa Modlin

Gdzie zostawić samochód

Lotnisko Warszawa Modlin udostępnia ponad 1500 miejsc postojowych na parkingach 1, 3, oraz 7. Oferta parkingowa skierowana jest do osób podróżujących samochodem.

Czy parking na Lotnisku w Modlinie jest darmowy?

Parkingi przy Lotnisku w Modlinie nie są darmowe. Wyjatkiem jest strefa Kiss & Fly, w ktrej bezpłatny postój wynosi 10 minut.

Ile czasu na Kiss & Drop (Kiss & Fly)?

Strefa Kiss & Drop to bezpłatne miejsca postojowe na parkingach P1 i P3. Maksymalny czas postoju wynosi 10 minut.

Gdzie tanio zaparkować przy Lotnisku w Modlinie?

W okolicy Lotniska zlokalizowanych jest sporo parkingów prywatnych w rozsądnych cenach z dowozem pod terminal. Oprucz konkurencyjnych cen posiadają udogodnienia dla podróżnych.

Gdzie zostawić samochód na Lotnisku Warszawa Modlin?

Lotnisko Warszawa-Modlin, oficjalnie znane jako Port Lotniczy Warszawa-Modlin, to jedno z dwóch portów lotniczych obsługujących Warszawę. Lotnisko znajduje się około 40 km na północny zachód od centrum Warszawy, w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Lotnisko ma do dyspozycji pasażerów ponad 1500 miejsc postojowych.

  • Parking 1, to rozwiązanie dla osób które, chcą zostawić na kilka dni bądź jeden dzień. Parking usytuowany blisko terminala, dysponuje 600 miejscami postojowymi.
  • Parking 3, dedykowany dla podróżnych, którzy potrzebują zostawić auto na kilka dni. Usytuowany jest 500 metrów od terminala. Dysponuje 200 miejscami postojowymi.
  • Parking 7, ekonomiczny, przeznaczony na dłuższy postój. Parking znajduje się na terenie należącym do lotniska w odległości 3 kilometrów od terminala w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, tuż przy drodze 62.
  • Strefa krótkiego postoju Kiss & Drop (bezpłatna do 10 minut), która umożliwia podróżnym szybkie pozostawienie lub odebranie pasażerów bez konieczności długotrwałego parkowania pojazdu.
wskazówka

Dokładny opis parkingów oraz aktualny cennik, znajdują się na oficjalnej stronie lotniska.

Czy parking na Lotnisku w Modlinie jest darmowy?

Bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku w Modlinie jest możliwe jedynie w strefie Kiss & Drop (do 10 minut) na Parkingu 1 lub na Parking 3. Pozostałe parkingi są płatne według cennika na oficjalnej stronie Lotniska. Istnieje jednak możliwość zaparkowania auta na maksymalnie 2 doby na dwóch bezpłatnych parkingach "Parkuj i Jedź". Znajdują się one przy ul. Kolejowej w Modlinie Starym i przy ul. Morawicza w Nowym Dworze Mazowieckim.

wskazówka

Ceny za parking mogą się różnić w zależności od rodzaju parkingu oraz od czasu parkowania. 7 dni postoju na parkingu długoterminowym - P7, kosztuje min. 125 zł.

Darmowy parking na lotnisku w Modlinie - ile czasu na Kiss & Drop?

Bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych możliwe jest jedynie w strefie krótkiego postoju Kiss & Drop. Strefa przeznaczona jest dla osób odwożących oraz odbierających pasażerów z lotniska samochodem. Czas bezpłatnego postoju nie może przekraczać 10 minut. Przekroczenie czasu przebywania w tej strefie jest płatne zgodnie z cennikiem na stronie Lotniska.

wskazówka

Bezpłatne korzystanie ze strefy Kiss & Drop pozwala na trzy wjazdy w ciągu doby tego samego pojazdu. Czwarty oraz kolejny wjazd są płatne zgodnie z cennikiem na stronie Lotniska.

Gdzie tanio zaparkować przy Lotnisku w Modlinie?

W okolicach Lotniska jest sporo parkingów prywatnych, których oferty najmu miejsca są znacznie tańsze niż te na Lotnisku. Zwykle są zlokalizowane nieco dalej od Lotniska, są spokojne i bezpieczne. Posiadają monitoring, obsługę 24/7, są ogrodzone i w całości oświetlone.

Poniżej lista aktualnych cen parkowania (postój 7 dni)

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
Parking Mpark
90,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat, toaleta
JG Parking
95,00 zł faktura vat, ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7
Parking Modlin P24 PREMIUM
110,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Parking Perfect24
100,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Parking P38
90,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
Park&Fly Modlin
90,00 zł ogrodzony, oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7, faktura vat
TRIP Parking
100,00 zł ogrodzony , oświetlony, monitorowany
TRIP Parking 2
150,00 zł ogrodzony , oświetlony, monitorowany

wskazówka

W aplikacji parkingi.pl, bez trudu znajdziemy najtańsze parkingi przy lotnisku w Modlinie, które zapewniają dodatkowe udogodnienia dla podróżujących, takie jak np.: bezpłatna anulacja rezerwacji miejsca parkingowego i darmowy transfer na lotnisko.