Darmowy parking Lotnisko Wrocław-Strachowice - Gdzie zaparkować?

Lotnisko Wrocław

Gdzie zaparkować samochód?

Lotnisko oferuje pasażerom miejsca na wynajem na parkingach długo i krótko terminowych oraz miejsca Vip.

Czy parking na Lotnisku we Wrocławiu jest darmowy?

Wszystkie parkingi na Lotnisku we Wrocławiu sa płatne, za wyjatkiem strefy krótkiego postoju Kiss & Fly, znajdującej sie przed terminalem.

Ile czasu na Kiss & Fly?

Strefa Kiss & Fly to bezpłatne miejsca postojowe znajdujące się przed terminalem. Maksymalny czas postoju wynosi 10 minut.

Gdzie tanio zaparkować?

W okolicy Lotniska istnieje co najmniej kilka autoryzowanych, prywatnych parkingów, które oferują miejsca na wynajem. Rezerwacji można dokonać przez internet za pośrednictwem platformy lub aplikacji parkingi.pl.

Gdzie zaparkować samochód na Lotnisku Wrocław Strachowice?

Lotnisko Wrocław-Strachowice to międzynarodowy port lotniczy położony 10 km. na zachód od centrum Wrocławia. Jest to jedno z ważniejszych lotnisk w Polsce. Lotnisko oferuje pasażerom miejsca parkingowe na wynajem.

  • Parkingi A, B i C są zlokalizowane w pobliżu terminalu.
  • Parking D długoterminowy, idealny dla pasażerów lotów czarterowych.
  • Parking G to parking godzinowy.
  • Parking Vip zlokalizowany najbliżej terminalu.
  • Strefa Kiss & Fly strefa krótkiego postoju, przeznaczona na podwiezienie lub odbiór pasażerów z Lotniska.
wskazówka

Miejsca postojowe dla osób z niepełnosprawnością usytuowane są w dogodnej lokalizacji na parkingach A, B, C, D oraz VIP. Dojazd do nich jest oznakowany.

Czy parking na Lotnisku we Wrocławiu jest darmowy?

Parking na Lotnisku we Wrocławiu nie jest darmowy. Ceny uzależnione są od rodzaju parkingu i czasu postoju. Wyjątek stanowi strefa Kiss & Fly, dla której czas bezpłatnego postoju wynosi 10 minut.
wskazówka

Wysokość opłat parkingowych określa cennik korzystania z infrastruktury parkingowej i dróg wewnętrznych Wrocław Airport. Cena za 7 dni postoju wynosi od 149 zł. (Parking D, długoterminowy).

Darmowy parking na Lotnisku we Wrocławiu - ile czasu na Kiss & Fly?

Bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych jest możliwe jedynie w strefie krótkiego postoju Kiss & Fly. Strefa przeznaczona jest dla osób odwożących oraz odbierających pasażerów z lotniska samochodem. Czas bezpłatnego postoju nie może przekraczać 10 minut. Przekroczenie czasu przebywania w tej strefie jest płatne zgodnie z cennikiem na stronie Lotniska.
wskazówka

Bezpłatne korzystanie ze strefy Kiss & Fly pozwala na trzy wjazdy w ciągu doby tego samego pojazdu. Czwarty oraz kolejny wjazd są płatne zgodnie z cennikiem na stronie Lotniska.

Gdzie tanio zaparkować przy Lotnisku we Wrocławiu?

W bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska jest wiele tanich parkingów na wynajem. Parkingi zapewniają udogodnienia takie jak: transfer do terminala w obie strony, monitoring i obsługę 24/7. Ceny takiego wynajmu są również konkurencyjne w porównaniu do parkingów na Lotnisku.

Aktualne ceny parkingów za 7 dni parkowania:

nazwa parkingu cena za 7 dni udogodnienia
Parking RONDO
229,00 zł samochody osobowe, ogrodzony , oświetlony, monitorowany, obsługa 24/7 , faktura vat

wskazówka

Aby szybko i łatwo zarezerwować miejsce parkingowe na czas wyjazdu, polecamy skorzystanie z portalu parkingi.pl. Prosta wyszukiwarka pozwoli znaleźć parking dopasowany do Państwa wymagań i potrzeb. Cena za 7 dni postoju to koszt od 179 zł. z transferem w obie strony.