data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 0:00
wybierz datę
godz. 0:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Obsługa 24/7
Faktura VAT
 • 6 minut
  EXPRESS transport gratis
 • 1,9 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

GOOD Parking to bliźniaczy parking dobrze znanego i lubianego parkingu BaliceLot24. 

Dlatego też klienci GOOD Parking są zaproszeni do zgłoszenia się na adres parkingu Balicelot24 i w przypadku braku miejsc na macierzystym parkingu, zostaną w asyście kierowcy parkingu przekierowani na osobny plac.

GOOD Parking znajduje się w również świetnej lokalizacji, która umożliwia dotarcie do terminala Lotniska Kraków-Balice - zaledwie ok 1,5 km dalej. Na ogrodzonym parkingu znajduje się oświetlenie oraz kamery, które w pełni zadbają o bezpieczeństwo Twojego auta. Bezpłatny transfer na lotnisko zajmuje zaledwie 6 minuty. Renomowany partner w podróży, cieszący się znakomitymi opiniami setek klientów. 

Informacje dodatkowe

Personel z chęcią pomoże państwu w zapakowaniu bagażu i udzieli informacji. Obsługa oczywiście pracuje w trybie 24/7. bus zawiezie Cię wraz z bagażami pod terminal. Podczas lotu powrotnego zostaniesz odebrany przez pracowników parkingu.

Usługi dodatkowe

Przechowanie kluczyka

Usługa bezpiecznego przechowania kluczyka w biurze parkingu do czasu Twojego powrotu z podróży

+10,00 zł

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 0:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 0:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  od 50,00 zł
  transport w cenie
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55