data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
wybierz datę
godz. 1:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Obsługa 24/7
Faktura VAT
 • 2 minuty
  EXPRESS transport gratis
 • 1,7 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

KING Parking to wysoko oceniany parking znajdujący się bardzo Lotniska Kraków-Balice. Stworzony dla osób, które ceną sobie jakość i bezpieczeństwo. Plac spełnia wszystkie wymagania: utwardzony, oświetlony, monitorowany i ubezpieczony.  Znajdziesz na nim blisko 150 miejsc parkingowych. Parking, jak i pracownicy są do Twojej dyspozycji całodobowo, 7 dni w tygodniu. Transfer na lotnisko to maksymalnie 2-3 minuty i odbywa się klimatyzowanymi busami.

Informacje dodatkowe

W celu zabezpieczenia samochodu parking udostępnia pokrowce ochronne, które chronią samochód przez brudem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Na terenie parkingu znajduje się przytulna poczekalnia oraz profesjonalny Auto Body Spa, w którym samochód można poddać kompleksowej usłudze czyszczenia oraz konserwacji.

Usługi dodatkowe

Przechowanie kluczyka

Usługa bezpiecznego przechowania kluczyka w biurze parkingu do czasu Twojego powrotu z podróży

+25,00 zł
Pokrowiec na samochód

Pokrowiec, który zabezpieczy Twój samochód przed kurzem brudem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Koszt ponosisz jednorazowo bez względu na długość pobytu

+70,00 zł
Kompleksowe mycie i czyszczenie samochodu

AutoBodySpa - Kompleksowe profesjonalne ręczne mycie Twojego samochodu oraz czyszczenie wnętrza, tzn. czyszczenie szyb od środka, odkurzanie wnętrza oraz czyszczenie dywaników

+219,00 zł
miejsce XL

większe miejsce dla samochodów o większym gabarycie typu SUV VAN BUS

+80,00 zł

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  50,00 zł
  lepsza cena
  40,00 zł
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55