data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Faktura VAT
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Obsługa 24/7
 • 4 minut
  EXPRESS transport gratis
 • 3 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

JG Parking Modlin zlokalizowany jest tuż obok Lotniska Warszawa Modlin, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 62. Odległość od Portu Lotniczego Modlin to tylko 2,8km. Parking gwarantuje bezpłatny wygodny transfer busem na lotnisko i z lotniska, który trwa to zaledwie 4 minuty pod sam terminal.  .

Plac parkingu jest utwardzony, ogrodzony, oświetlony, wyposażony w monitoring.  Do dyspozycji Klientów jest poczekalnia, sieć wi-fi oraz toaleta.

JG Parking Modlin jest oczywiście czynny 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  od 80,00 zł
  transport w cenie
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55