2026-06-25
Super obsługa. Szybko i sprawnie.
2026-06-19
Dojazd po dziurawej, słabo utwardzonej drodze. Dodatkowo polecam pozbyć się kota który porysował całe auto - od maski, przez dach, aż po tylną klapę bagażnika. Polecam również wymienić hamulce w aucie transportującym ludzi, ponieważ słychać że już są na wykończeniu lub też wykładziny w ogóle nie ma. Jedyny plus to obsługa
2026-06-16
Korzystałam nie pierwszy raz, jak zawsze szybki transfer, blisko do lotniska i bardzo profesjonalnie
2026-06-15
Bardzo dobra szybka obsługa
2026-06-13
obsługa szybka , transport natychmiastowy
normalna szerokość miejsca parkingowego
2026-06-10
Wszystko sprawnie. Polecam
2026-06-07
Parking ok, transfer bez zrzutów, mila obsługa, szybko i bez problemów!
2026-06-06
Polecam! Szybko i wygodnie
2026-06-06
Wszystko bardzo dobrze
2026-06-04
Jestem zadowolony z usługi parkowania.
2026-06-02
Szybki dojazd, miły kierowca. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie.
2026-06-02
Wszystko super. Polecam
2026-06-02
Świetny kontakt telefoniczny. Błyskawiczny transport.
2026-06-01
Wszystko odbyło się bez problemu dowóz jak i odbiór z lotniska szybko. Polecam
2026-05-30
Miła obsługa, wszystko dobrze zorganizowane. Polecam
2026-05-29
Dowożą i Odbierają z dokładnością co do minuty. DZIEKUJE I NAPEWNO Skorzystam
2026-05-26
Polecam. Miło, szybko i w dobrej j cenie
2026-05-25
Ekspresowy transfer na lotnisko, w drodze powrotnej czekałam może z 5 minut. Bardzo przyjemny kontakt. Parking na uboczu, ale w niczym to nie przeszkadza. Z nawigacją łatwo tam trafić. Osobiście polecam, parking spełnił moje oczekiwania.
2026-05-24
Szybko, sprawnie
2026-05-24
Super parking ,Panowie bardzo mili ii profesjonalni ,cena bardzo przystępna.Parking godny polecenia,napewno skorzystam z niego ponownie ..
2026-05-24
Bardzo sprawne zaparkowanie auta w bezpiecznym miejscu, dużo miejsca z dwóch stron samochodu. Szybki transport na lotnisko i z powrotem do samochodu. Polecam
2026-05-19
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami
2026-05-18
Super obsluga. Kierwca konkretny i bardzo uprzejmy. Polecam :)
2026-05-17
Bardzo miła obsuga
2026-05-14
Świetnie zorganizowany parking, miła i kompetentna obsługa. Szybki transfer. Nie czekaliśmy dużej niż 5 min. w każdą stronę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy i serdecznie polecamy!!!
Na pewno skorzystamy ponownie.
2026-05-13
Wszystko w porządku i sprawnie. Opinie w internecie są przesadzone, parking nie różni się niczym od innych, nie ma błota nie ma dziur. Droga dojazdowa też jest w porządku.
2026-05-10
Super wszystko szybko i sprawnie
2026-05-03
Bardzo sprawnie, szybko, nie drogo i zawsze pod telefonem. *****
Polecam i pozdrawiam.
2026-05-03
Super tani parking. Przemiły i pomocny kierować -parkingowy.
2026-04-26
Bardzo miła i profesjonalna usługa. Polecam z całego serca.
2026-04-20
Świetny kontakt, bardzo mila obsluga i bliskość do lotniska na bardzo duży plus.
2026-04-15
Polecam parking Va Bene! Szybki transfer z parkingu na lotnisko, tak samo w stronę powrotną. Dodatkowo po powrocie okazało się, że w moim samochodzie rozładował się akumulator. Nie było to problemem, obsługa parkingu szybko wspomogła starterem i samochód był gotowy do jazdy w ciągu 3 minut.
2026-04-14
Wszystko bardzo dobrze działa , polecam
2026-03-26
Gorąco polecam , wszystko na najwyższym poziomie. Błyskawiczny transfer na i z lotniska. Super obsługa.
2026-03-21
Super parking i super obsługa polecam w 100%
2026-03-09
Dobra obsługa. Polecam
2026-03-09
Sprawnie i szybko
2026-03-07
Bardzo przystepna cena.Fachowa obsługa.Brak zastrzeżeń.
2026-03-05
Bardzo szybki transfer na i z lotniska. Pełna kultura polecam.
2026-03-03
Wszystko na plus. Szybko ,sprawnie polecam !!!!!!
2026-03-02
Wszystko super :)
2026-03-01
wszystko bylo bardzo dobrze zorganizowane
2026-02-27
Parkowalam w tym miejscu moj samochod po raz pierwszy,jestem bardzo zadowolona. Szybki transfer na i z lotniska. Bardzo dobry kontakt z sympatycznymi pracownikami. Polecam. Na pewno tu wroce.
2026-02-27
Szybko, sprawnie, bezpiecznie - czyli tak jak powinno być, polecam
2026-02-25
na plus: szybkość reakcji, sympatyczna obsługa, odbiór, przywóz itp
na minus: parking głęboko w ...., dojazd w czasie godzinach szczytu może podnieść ciśnienie osobom mającym mało czasu do odprawy, dojazd dziurawą drogą gruntową, dla konnych wozów drabiniastych, nie dla twojego samochodu
2026-02-25
Szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Bardzo polecam.
2026-02-22
Wszystko w porządku.