2026-06-22
Wszystko w porządku
Punktualność, krótki transfer
Bardzo porządna firma
Polecam
2026-06-21
Wszystko odbywa się sprawnie, szybko. Polecam
2026-06-21
Pierwszy raz kożystałem z Lux Parking wszystko 10/10 polecam
2026-06-21
Wszystko na Lux i na Premium. Blisko lotniska, bardzo szybki transfer w obydwie strony. Polecam na 100%
2026-06-21
Parking bardzo blisko lotniska. Mila i profesjonalna obsługa. Prawie natychmiastowy odbiór z lotniska. Przystepna cena. Smiało mogę polecić. Skorzystam kolejny raz
2026-06-19
Obsługa bez zarzutu
2026-06-17
Rzeczowa bezproblemowa miła zaangażowana sprawna obsługa . Dziękuję .
2026-06-17
Polecam gorąco-miło,szybko bez problemów
2026-06-17
Profesjonalnie i z klasą! Wszystko idealnie, kulturalnie i czasowo perfekcyjnie. Esemesy oraz maile z numerem telefonu do kierowcy wysyłane przez parking, fajny, bezproblemowy kontakt, porządne czyste pojazdy transferowe. Co też istotne - parking blisko lotniska. I - ludzie, a nie automaty :)
Zdecydowanie polecam wszystkim!
2026-06-16
Polecam. Profesjonalna obsługa. Bardzo blisko lotniska.
2026-06-15
Świetny kontakt, już godzinę przed rezerwacją kontakt ze strony parkingu aby jak najlepiej dopasowac sie do naszych potrzeb. Parking 4 min od lotniska z bardzo przestronnymi miejscami. Polecam, napewno będziemy korzystać
2026-06-15
Bardzo zachęcam do skorzystania z usług tego parkingu.Profesjonalizm i dbałość o klienta to podstawa. Jestem bardzo zadowolona z usług tego parkingu. Mój samochód hybrydowy pozostawał na parkingu przez 2 tygodnie podczas mojego wyjazdu. Miałam obawy, czy po tak długim postoju wszystko będzie w porządku, jednak obsługa parkingu zadbała o auto i po powrocie samochód został bez najmniejszego problemu uruchomiony.
Profesjonalna, pomocna i życzliwa obsługa, świetna organizacja oraz poczucie bezpieczeństwa pozostawionego pojazdu. Widać, że pracownikom zależy na klientach i ich samochodach. Z pełnym przekonaniem polecam ten parking każdemu, kto szuka sprawdzonego i godnego zaufania miejsca na pozostawienie auta podczas podróży. Na pewno skorzystam ponownie!
2026-06-15
Wszystko w najlepszym porzadku.Szybko,sprawnie bez czekania.polecam
2026-06-15
Usługa bez zarzutu, dobra organizacja, przypomnienia SMS. Polecam!
2026-06-15
Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo.
Parking blisko lotniska, polecam!
2026-06-13
KONKRETNA OFERTA,BLISKO LOTNISKA,BARDZO DOBRY KONTAKT TELEFONICZNY,BĘDĘ KORZYSTAĆ Z TEGO PARKINGU NASTĘPNYM RAZEM.
2026-06-12
Solidnie i szybko
2026-06-09
Zbyt długi czas oczekiwania na odbiór z lotniska.
2026-06-09
Wszystko jak należy, na czas i z pełną profeską.
2026-06-07
Kompetentna obsługa bardzo szybki i sprawny transport parking bardzo blisko lotniska następnym razem również skorzystamy .
2026-06-05
Wszystko szybko i sprawnie, kontakt super i sms i tel. Pomoc z bagażem. Polecam, skorzystam jeszcze raz przy nast.podróży
2026-06-05
Polecam serdecznie, blisko do lotniska, miła obsługa, świetny kontakt i dobra cena :)
2026-06-04
Szybko i sprawnie
2026-06-03
Chyba najlepszy parking z jakiego miałam okazję korzystać. Czysto w samochodzie, wszystko na czas, bardzo dobry kontakt z opiekunem. SMS i wiadomości @ potwierdzające uzgodnienia. Naprawdę polecam !
2026-06-02
Bardzo miła obsługa, czas dojazdu do lotniska rzeczywiście 5 min.
Polecam!!!
2026-06-02
Porządny parking, sprytna i słowna obsługa, wysoka kultura osobista gościa, który mnie obsługiwał. W dzisiejszych stresowych czasach to ważne. Błyskawiczny transfer na lotnisko, czytelne umówienie na powrót, bardzo dobra obsługa SMS. Polecam !
2026-05-31
Bardzo miła i sprawna obsługa . Jestem zadowolona. Polecam i na pewno skorzystam następnym razem
2026-05-29
Super obsługa, szybki odbiór z lotniska, samochód bezpiecznie zaparkowany, po prostu rewelacja, polecam
2026-05-28
Miła i profesjonalna obsługa. Polecam
2026-05-27
Polecam. Szybko i bezproblemowo
2026-05-26
Super !!! Jestem bardzo zadowolona i polecam innym podróżnym ten parking. :)
2026-05-26
Super obsługa , dzięki
2026-05-25
Parking w dobrej lokalizacji, panowie pomocni, po wylądowaniu szybki odbiór z lotniska
2026-05-25
Doskonały - blisko do lotniska -
szybki , czysty wygodny transfer -
super pomocna ekipa parkingu-
komunikacja i reakcja na wiadomości natychmiastowa.
Szczerze polecam - napewno wrócę nie raz .
2026-05-24
Parking blisko, bez komplikacji. Bardzo dobry kontakt z przewoźnikiem. Gorąco polecam!
2026-05-23
Szybkie podstawienie na lotnisko i szybki odbiór. Polecam!
2026-05-22
Polecam Lux Parking Premium , bardzo miła obsługa . Wszystko odbywa się sprawnie . Korzystalismy pierwszy raz z usług tego parkingu ale na pewno nie ostatni .
2026-05-18
Sam parking trochę trudno znaleźć, ale obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno nie raz skorzystam.
2026-05-04
Parking w super miejscu. Nie trzeba wjeżdżać od zatłoczonej Alei krakowskiej. Parking faktycznie 3 km, transfer trwał niecałe 5 min. Po przylocie Pan na nas już czekał. To będzie nasz parking na stałe :)
2026-05-04
Bardzo wszystkim polecam ten parking. Na lotnisko jechaliśmy niecałe 5 min, mieliśmy szerokie miejsce parkingowe. Warty swojej ceny
2026-02-07
Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Nie trzeba wjeżdżać do Warszawy aby znaleźć świetne miejsce. Polecam
2025-06-05
Szybko,milo,profesjonalnie polecam
2025-05-19
Najlepsze miejsce do zaparkowania samochodu. Wspaniały Pan zarządzający. Bardzo miłe powitanie. Czas na odebranie z lotniska bardzo krótki. Bardzo wygodny i czysty samochód którym zostaliśmy przewożeni i miła niespodzianka po przybyciu i wyjeździe. Nie piszę jaka, aby pozostała niespodzianką. Polecam. Na pewno tam wrócę.
2025-05-18
Obsługa zgodnie z oczekiwaniami.Polecam
2025-05-12
Polecam ten parking zwłaszcza dla osób przyjeżdżających z południa.
Miła obsługa i szybki transfer na i z lotniska
2025-02-28
Jestem bardzo zadowolona. Parking , przestronny, bezpieczny, monitorowany,. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Komunikacja bardzo dobra. Jestem bardzo zadowolona. Z pewnością wrócę i polecam.
2025-02-04
Super parking! Polecam!
2025-01-29
Super położenie, jeśli przyjeżdża się S7 od Krakowa. Bardzo miła obsługa, dobry kontakt i szybki transfer mimo sporego oddalenia od lotniska. Polecam