data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Brak transferu
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Faktura VAT
Dozorowany
 • brak transportu na lotnisko, możliwości zakupu transportu bezpośrednio po przyjeździe na parking
 • 6 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

Prking P2 - Okęcie Północ Wielopoziomowy to idealny parking dla wszystkich, którzy chcą zostawić samochód w zadaszonym miejscu.

Parking aktualnie nie obsługuje transferu na lotnisko. Zachęcamy do skorzystania z pobliskiem stacji PKP, Autobusów lub TAXI. Czas dojazdu na lotnisko to około 13-15 minut.

Parking pracuje 24/7, jest wyposażony w nowoczesny system parkingowy z odczytem tablic rejestracyjnych. Na ogrodzonym terenie są zamontowane lampy oraz kamery CCTV.

Dodatkowym atutem jest utwardzona nawierzchnia.

Parking znajduje się zaraz obok dużej galerii handlowej gdzie można skorzystać z toalety czy zrobić ostatnie zakupy przed wylotem!

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  od 50,00 zł
  transport opcjonalny
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55