data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Obsługa 24/7
 • 7 min
  EXPRESS transport gratis
 • 3,6 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

Parking Chopin to profesjonalny parking lotniskowy przy Okęciu w Warszawie, oferujący konkurencyjne ceny, wysoką jakość obsługi i bezpieczeństwo Twojego pojazdu.

Znajduje się niecałe 4 km od lotniska, co umożliwia szybki transfer na i z terminalu bez stania w warszawskich korkach. Bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego nasz parking jest monitorowany przez systemy bezpieczeństwa 24/7 i posiada ochronę fizyczną. Możesz spokojnie podróżować, wiedząc, że Twój samochód jest w dobrych rękach.

Nasza oferta obejmuje także BEZPŁATNY transfer na lotnisko i z powrotem, aby zapewnić Ci wygodę i komfort podróży.

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  100,00 zł
  lepsza cena
  90,00 zł
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55