data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Niska cena
Szybki darmowy transfer
Ochrona 24/7
ogrodzony
oświetlony
monitorowany
faktura VAT
 • 7 min
  EXPRESS transport gratis
 • 6.8km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

Parking PRO-PARK znajduje się tuż obok Lotniska Chopina w Warszawie. 

Transfer z parkingu do terminalu trwa 7 minut niezależnie od pory dnia. Bez korków i sygnalizacji świetlnej! Bez czekania na transport!  Transfer jest obsługiwany natychmiast po przybyciu na parking! Transfer z i na lotnisko jest bezpłatny! Transfer odbywa się wygodnymi samochodami klasy biznes.

Parking jest łatwy do znalezienia - znajduje się bezpośrednio przy autostradzie S2 i S7 (E77/S79) przy zjeździe z lotniska.

Parking jest obsługiwany przez 24 godziny na dobę, aby pomóc w razie jakichkolwiek pytań.

Parking jest w pełni wyposażony, nadzorowany, ogrodzony, oświetlony i monitorowany 24/7 przez najnowocześniejszy system CCTV.

Parking Pro-Park - sprawdzony i polecany przez portal parkingi.pl

Informacje dodatkowe

Niska cena za parkowanie. Parking jest oficjalny, ogrodzony, oświetlony, bezpieczny. Szybki i bezpłatny transfer na lotnisko.

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 2:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  od 98,00 zł
  transport w cenie
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55