data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
wybierz datę
godz. 1:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
PODZIEMNY
Suchy
Bezpyłowa nawierzchnia
Monitorowany
Dozorowany
Obsługa 24h
 • 3 minuty
  EXPRESS transport gratis
 • 1,8 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

Planujesz wylot z Lotniska Poznań-Ławica? Zapoznaj się z ofertą King Cross Premium. Parking ma do zaoferowania 350 podziemnych miejsc parkingowych.

Dzięki świetnej lokalizacji transfer trwa niecałe 3 minuty. Usytuowany jest w nowoczesnym, wielopoziomowym, monitorowanym, podziemnym, bardzo dobrze oświetlonym obiekcie (poziom "-2" parkingu galerii).

Jest to jedyny zadaszony przylotniskowy parking w Poznaniu, gwarancja suchego dojazdu na lotnisko. Niemal stała temperatura przez cały czas najmu powierzchni.

Parking składa się z bezpyłowej nawierzchni, co zdecydowanie podnosi komfort parkowania. Auta nie kurzą się a klienci nie muszą zmagać się z błotem lub lodem jak na  pozostałych parkingach niekrytych .

Każdy klient traktowany jest indywidualnie więc nie musisz czekać, aż zbierze się grupa.

*Na parking podziemny galerii King Cross jest zakaz wjazdu z założoną instalacją LPG*

Informacje dodatkowe

ZNAJDUJEMY SIĘ NA POZIOMIE "-2" NA ŻÓŁTYM PARKINGU ZARAZ ZA ZIELONYM MODUŁEM

JAK DOJECHAĆ?  OBEJRZYJ FILMIK 

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  99,00 zł
  lepsza cena
  98,00 zł
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55