data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 3:00
wybierz datę
godz. 3:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
BUS/VAN 6m
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Obsługa 24/7
Faktura VAT
 • 10 minut
  EXPRESS transport gratis
 • 5 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

Parking Business Class XL to specjalnie przygotowane większe miejsca parkingowe przeznaczone dla samochodów typu VAN i BUS o długości do 6 metrów. Miejsca mają wielkość ok. 3 x 6 m, a ich lokalizacja umożliwia swobodne manewrowanie.

Parking Business Class zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Okęcie - niespełna 5 km, co umożliwia szybki transfer Państwa na i z lotniska Okęcie trwający zaledwie 10 minut. Transfer dla wszystkich Klientów jest oczywiście darmowy. Pracownicy parkingu profesjonalnie i z szacunkiem podchodzą do każdego Klienta niezależnie od czasu trwania usługi. Parking jest oczywiście czynny 24h/7dni niezależnie od świąt czy wolnych dni. Parking posiada całodobowy monitoring oraz korzysta z usług firmy ochroniarskiej.

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 3:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 3:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  od 160,00 zł
  transport w cenie
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55