data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
wybierz datę
godz. 1:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Miejsca VIP
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Obsługa 24/7
Faktura VAT
 • 10 minut
  EXPRESS transport gratis
 • 5 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

Parking Business Class Prestige to specjalnie wydzielona strefa miejsc VIP. To około 20 wyjątkowych miejsc przylegających bezpośrednio do biura parkingu ze specjalnym nadzorem pracowników i kierownictwa parkingu. Miejsca są specjalne wyłożone eleganckim białym kamieniem. 

Parking Business Class, w tym również specjalne miejsca VIP zlokalizowany jest w idealnym miejscu w pobliżu lotniska Okęcie - niespełna 5 km, co umożliwia szybki transfer Państwa na i z lotniska Okęcie trwający zaledwie 10 minut. Transfer dla wszystkich Klientów jest oczywiście darmowy. Pracownicy parkingu profesjonalnie i z szacunkiem podchodzą do każdego Klienta niezależnie od czasu trwania usługi. Parking jest oczywiście czynny 24h/7dni niezależnie od świąt czy wolnych dni. Parking posiada całodobowy monitoring oraz korzysta z usług firmy ochroniarskiej.

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  od 170,00 zł
  transport w cenie
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55