data przyjazdu i wyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
wybierz datę
godz. 1:00
kliknij, aby zmienić daty
-10%
Taniej w aplikacji
lub
Ogrodzony
Oświetlony
Monitorowany
Obsługa 24/7
Faktura VAT
 • 10 minut
  EXPRESS transport gratis
 • 6 km
  odległość od lotniska
  pokaż na mapie

Cennik z datą przyjazdu

dzisiaj
aby zmienić datę kliknij tutaj

Parking Dominik to szybka i wygodna opcja dla osób podróżujących z Lotniska Chopina w Warszawie. Lokalizacja  sprawa, że transfer trwa niecałe 10 minut. Profesjonalnie przygotowane place są stale monitorowane. Parking jest ubezpieczony i zarządzany przez osoby, które całą dobę będą dbały o bezpieczeństwo Twojego auta. Posiada 200 miejsc parkingowych, dzięki temu zawsze znajdziesz tam swoje miejsce. 

Informacje dodatkowe

Parking współpracuje z Motelem Subaru. W przypadku nocnego powrotu możesz zarezerwować pokój w motelu i wyspany wrócić rano do domu. Parking posiada utwardzoną nawierzchnię.

Usługi dodatkowe

Samochód typu VAN lub BUS

Dopłata do większego miejsce ze swobodnym dostępem i manewrowaniem. Wielkość miejsca ok. 3 x 6 m. Dopłata wymagana dla samochodów typu VAN lub BUS.

+50,00 zł

Co klienci mówią o naszym parkingu

Wskazówki

Chcesz zarezerwować parking najbliżej lotniska?

Jeśli szukasz parkingu przy lotnisku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam wcześniej znajdziesz i zarezerwujesz miejsce parkingowe nie martwiąc się o auto podczas podróży

Jak to działa?

Po dokonaniu rezerwacji, otrzymujesz od nas potwierdzenie na email oraz SMS na Twój telefon. Po przyjeździe na parking jesteś bezpiecznie transportowany na lotnisko, a po powrocie z lotniska na parking - transfer jest zawsze bezpłatny.

Jak wygląda transport (transfer) na lotnisko?

Dla Klientów Parkingi.pl każdy parking oferuje szybki transport z/na lotnisko bez oczekiwania na zapełnienie busa. W ofercie są parkingi, które oferują komfortowe klimatyzowane busy. Zostaniesz odwieziony na lotnisko zawsze bez zbędnej zwłoki, a w drodze powrotnej kierowca stawi się punktualnie na Twoje żądanie w umówionym miejscu - wystarczy, że zadzwonisz, że wróciłeś. Pomożemy Ci również załadować bagaże.

Czy parkingi lotniskowe są bezpieczne?

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze parkingi są ogrodzone, oświetlone i monitorowane 24h na dobę. Bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia samochodu.

Twoja rezerwacja

Data przyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
Data wyjazdu
wybierz datę
godz. 1:00
kliknij, aby zmienić daty
 • Koszt rezerwacji
  od 130,00 zł
  transport w cenie
  suma za 1 dzień
suma za 1 dzień postoju, wszystkie opłaty wliczone
parking czynny jest 24/7, kontakt z naszą infolinią jest możliwy w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze, tel: +48 605 66 44 55